גרורי אמון ווי גרירה ונגררים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
חברת גרורי אמון עוסקת בייצור גרורים מכל הסוגים: פתוחים, סגורים, מיוחדים ועוד. היא בעלת קוד יצרן ומתקינה מורשית של התקני גרירה מטעם משרד התחבורה. החברה מנוהלת על-ידי אינג' מנסור סאיד – מהנדס מכונות בוגר אוניברסיטת בן-גוריון והנדסאי אלקטרוניקה בוגר אורט הירמילין.
 

התקני גרירה איכותיים ועמידים

 
חברת גרורי אמון, אשר עובדת בפיקוח הטכניון, מייצרת נגררים מגולוונים, הכוללים שלדה מפרופיל סגור. תהליך הייצור הקפדני מתבצע במפעל החברה באמצעות ציוד מתקדם וחדשני, תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות ועמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר של משרד התחבורה.

מלבד ייצור גרורים, החברה עוסקת גם בשיווק, בתיקון ובהתקנת ווי גרירה מכל הסוגים, לרבות: קבועים או נשלפים, משולבים, ווי תפוח ועוד. מגוון המוצרים הרחב מספק מענה לכל סוגי הרכבים, בדגש על מסחריים ופרטיים. מוצרים אלה משמשים, בין היתר, גם לגרירת אופני ים וציוד לספורט ימי. החברה מציעה גם שירותי התקנה, המבוצעים בצורה קפדנית ביותר, תוך שימת דגש על שלמות הרכב.
 

צוות מקצועי ומיומן

 
המחלקה ההנדסית של החברה מציעה ללקוחותיה שירות תיקונים לנגררים ולהתקני גרירה, ומבצעת את כל סוגי עבודות הפיתוח, ההתקנה והזיווד במגוון רכבים. תחומי עיסוקה כוללים: מיגון לרכבי שטח, ארגזים סגורים לטנדרים, ארגזי כלים ועוד. כמו כן, המחלקה ההנדסית אמונה על אבטחת איכות הייצור.

צוות החברה כולל אנשי מקצוע מנוסים, כגון מסגרים וחשמלאים מוסמכים, והוא ערוך ומוכן להתמודד עם כל אתגר. הוא מעניק ללקוחות גרורי אמון את השירות הטוב ביותר ואת המוצרים האיכותיים ביותר, כמצופה מחברה מקצועית, אמינה ובעלת ותק רב בתחום.

צוות גרורי אמון ישמח לעמוד לשירותכם! צרו קשר עוד היום: 09-7936223.